Browsing "Aktuality"
Kvě 22, 2018 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Od dnešního dne je v prodeji má čtvrtá kniha

Po několika měsících práce je nová kniha konečně na světě! Můj čtvrtý dívčí román s názvem NEBUDEME SI LHÁT vyšel minulý týden a od dnešního dne je v prodeji. Koupit ji můžete ZDE. Samozřejmě vyjde i elektronicky, a to ve druhé polovině června. (:

Více informací o této knize se dozvíte ZDE.

Doufám, že i tato kniha si najde cestu do vašich knihoven a bude se vám líbit! (:

NSL - prodej

Pro 27, 2017 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Recenze knihy Druhá šance

Minulý týden díky projektu Podpora českých autorů vyšla recenze na mou nejnovější knihu Druhá šance, která mně velmi mile překvapila a potěšila. Pokud stále ještě váháte, zda si knihu koupit nebo ne, určitě neváhejte si tuto recenzi přečíst. (: Stačí kliknou SEM.

Dále si na této stránce můžete také přečíst můj úplně první ROZHOVOR(:

Zář 20, 2017 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Druhá šance je v prodeji

Od dnešního dne můžete na e-shopu zakoupit moji třetí knihu nazvanou Druhá šance. Odkaz, kde je knihu možné objednat, najdete ZDE. Ti z vás, kteří mají raději e-knihy, se dočkají v půlce října, nejpozději na začátku listopadu.

Všem, kteří se do čtení mé nové knihy pustí, přeji příjemnou zábavu! (:

Zář 11, 2017 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Třetí kniha

Minulý týden vyšla moje v pořadí třetí kniha s názvem Druhá šance. I tentokrát se jedná o dívčí román. V prodeji bude do dvou týdnů. V půlce října, nejpozději začátkem listopadu, se pak dočkáte i e-knihy. (:

Původně to měla být jen povídka pro moji úžasnou kamarádku Míšu, ale díky ní se z toho stala celá kniha. Tímto bych jí tedy chtěla poděkovat za její podporu při psaní a hlavně za její trpělivost, když knihu četla pořád dokola, a to vždy, když se mi něco na novém příběhu nezdálo. Bez ní, by tento příběh nikdy nevznikl. (:

Více o knize Druhá šance se dozvíte ZDE.

Zář 1, 2016 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Království za lásku je v prodeji

Od dnešního dne je možné na e-shopu zakoupit moji novou knihu s názvem Království za lásku. Knihu můžete objednávat ZDE.

Přeji Vám mnoho zábavy u jejího čtení! (:

Srp 23, 2016 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Dočkala jsem se podruhé

Po téměř nekonečné době a po mnoha komplikacích jsem se dočkala podruhé. Nový dívčí román je na konečně na světě. Nejpozději do dvou týdnů bude kniha uvolněna do prodeje. Tentokrát nebude jen v papírové podobě, ale plánuju ji také vydat jako e-knihu. O všem Vás budu na těchto stránkách informovat. Pevně doufám, že tato moje nové kniha bude úspěšná a její čtení pro Vás bude příjemným zážitkem. (:

Ráda bych také opět poděkovala všem, kteří mě při psaní i vydávání knihy podpořili a pomohli mi. Děkuji mojí úžasné kamarádce, která ještě před vydáním knihu přečetla a měla k ní připomínky, které mi při konečných úpravách velmi pomohly. Velké poděkování patří také mojí úžasné (teď už bývalé) paní učitelce češtiny, která dělala korekturu. S poděkováním pak nesmím zapomenout také na svého přítele, své rodiče a všechny mé spolupracovníky na zámku, kteří trpělivě snášeli mé kňourání a nadávání, když se mi něco nedařilo, i mnou nervozitu těsně před vydáním knihy. Ještě jednou mám všem mnohokrát děkuji! (:

Více o mojí nové knize už se pak dozvíte ZDE.

Bře 17, 2015 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

Literární naděje České republiky

V pátek, 13. března 2015, jsem v Konferenčním centru GreenPoint v Praze slavnostně pokřtili knihu Literární naděje České republiky. V této knize se téměř 100 autorů pod vedením českého spisovatele Petra Doležela pokouší zaujmout čtenáře ukázkou svého díla. Mezi nimi jsem se objevila i já se svou povídkou. Kniha je opravdu zvláštní kombinací všech žánrů a stylů psaní. Každý si zde přijde na své.

Tuto výjimečnou publikaci jsem už samozřejmě četla. Některá díla se mi velmi líbila a ráda si koupím knihu tohoto autora, některá pro mne byla naopak zklamáním. Nemohu ale dělat závěry za Vás, proto Vám doporučuji tuto publikaci zakoupit. (:

Knihu můžete koupit zde:

http://www.knihkupectvi-papyrus.cz/literarni-nadeje-ceske-republiky-p845407/

http://www.arara.cz/product/558944

http://www.dobre-knihy.cz/literarni-nadeje-ceske-republiky-243739.html

Úno 19, 2015 - Aktuality    Komentáře nejsou povoleny

První autogramiáda

V rámci dnu otevřených dveří střední školy, kde čtvrtým rokem studuji, proběhne moje první autogramiáda s pojená s prodejem a prezentací mé první knihy Čtyřlístek na dlani.

Akce proběhne 21. února 2015 (již tuto sobotu), od 8:00 do 12:00, na Soukromém gymnáziu, střední odborné škole a jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. v Kunovicích (ulice Osvobození 861). Těšit se můžete na prezentaci mé knihy a zároveň budete mít možnost seznámit se se studijními obory, které škola nabízí.

Více informací najdete ZDE.

Těšíme se na Vás! (:

Stránky:12»
Tento web hostuje u tomtomas.cz